Heinzelmann CHEF-G Spice grinder | Koffiemolen | Specerijenmolen
€89 excl btw
9 op voorraad (kan nabesteld worden)
Grote bestelling? Vraag een offerte aan
- Betaling ook mogelijk op factuur
- Producten geselecteerd en getest door ex-Chef Martijn van Roon (30+ jaar ervaring)
- Enkel A-kwaliteit keukenapparatuur en materialen
Omschrijving
Heinzelmann CHEF-G – De ultieme kruiden- en notenmolen
Maal de meest verse ingrediënten moeiteloos en in recordtijd met de Heinzelmann CHEF-G spice grinder. Perfect voor o.a. vrijwel alle kruiden en specerijen zoals peperkorrels, kaneelstokjes, steranijs, noten, koffiebonen en nog veel meer. Door je kruiden zelf te malen, behoud je langer de volle smaak en aroma’s van hele specerijen, zonder het risico op een muf of oud product.
Nat en droog malen
De Heinzelmann CHEF-G is niet alleen geschikt voor het malen van droge ingrediënten zoals koffie en specerijen, maar ook voor natte ingrediënten. Dankzij de krachtige kruisbladen maal je in een handomdraai knoflook, gember, maïs en pesto tot de perfecte structuur.
Perfect maalresultaat in slechts 15 seconden
Met zijn krachtige 350 watt motor en vlijmscherpe messen biedt de Heinzelmann CHEF-G ultieme controle over de maling:
- 6 seconden voor grof malen
- 10 seconden voor medium malen
- 15 seconden voor fijn poeder
Zo pas je eenvoudig de maalgraad aan, precies zoals jij het wilt.
Geavanceerde motorbescherming
De ingebouwde thermische beveiliging voorkomt oververhitting en schakelt automatisch de stroom uit bij een te hoge temperatuur. Dit verlengt de levensduur van het apparaat en beschermt tegen mogelijke schade of brandrisico’s.

Alle producten worden beoordeeld en goedgekeurd door ervaren chefs voordat ze worden opgenomen op onze website!












